Výber bránky a brány k domom

Pulibkované: 2017-02-08 11:43:25
Kategórie: Blog

Predstavujeme vám bránky a brány kovové, kované.

Bránka, brána je vchodom do nášho domova je to prvá vec s ktorou sa stretávame  keď vchádzame do svojho domova (teritória). Je preto si správne vybrať to čo nám oku lahodí. Pocit domova nás bude tešiť a dennodenne sa budeme s týmto prvkom oplotenia stretávať po niekoľko desaťročí. Výber bránky by nám mal ladiť s typom oplotenia ktoré si vyberieme k nášmu dizajnu plotu a domu. Máme na výber z plotov od rustikálnych vzorov až po moderné oplotenia s perforovanými plechmi. V našej ponuke nájdete cez 80 vzorov. (lux, classic, vario, premium, style, basic, modern, individual) Farebné prevedenie vám vieme ponúknuť v akejkoľvek z farieb. Nami ponúkané bránky a brány k domom sa vyznačujú dlhou životnosťou niekoľko desaťročí. A konštrukčným riešeným ktoré bolo naprojektované na mieru pre funkčnosť. Povrchová úprava bránky brány je pozinkovanie a poplastovanie s päťstupňovou prípravou patentovaná úprava Duplex. Trvácnosť tejto povrchovej úpravy je niekoľko desaťročí. Na výber máme z troch druhov brán, bránok.

Bránky , brány rozdeľujeme na tri kategórie: jednokrídlové-dvojkrídlové-posuvné samonosné.

Jednokrídlové bránky

- sú bránky ktoré majú jedno krídlo maximálna šírka krídla je 200cm. Výška bránky je variabilná podľa požiadaviek zákazníka

Pri jednokrídlových bránkach máme na výber z doplnkových možností

. elektro zámok

. prémiový zámok Locinox

. Otváranie bránky krídla 180%

. montážna sada na existujúce betónové stĺpiky ( štandartne bez doplatku)

. dodávka bránky s kovovými stĺpikmi

Dvojkrídlové brány

- sú brány ktoré majú dve krídlado seba zapadajúce a celková šírka týchto brán je od 250 cm  po maximálnu šírku krídla 700cm. Výška brány je variabilná podľa požiadaviek zákazníka

Pri dvojkrídlových bránach máme na výber z doplnkových možností

. pohon k bráne

. inteligentné otváranie z mobilu aplikáciou kdekoľvek na svete (brána s pohonom)

. elektro zámok

. prémiový zámok Locinox

. Otváranie krídiel 180%

. montážna sada na existujúce betónové stĺpiky ( štandartne bez doplatku)

. dodávka bránky s kovovými stĺpikmi

Posuvné samonosné brány

- sú brány ktoré si nachádzajú cestu čoraz viac k zákazníkom. Šírka prechodu môže byť od 300cm až po 800cm kombináciou dvoch protichodných brán môžeme dosiahnuť prechod až do 12 metrov. Výška brány je variabilná podľa požiadaviek zákazníka.

Pri posuvných samonosný bránach máme na výber z doplnkových možností

. brána s pohonom

. inteligentné otváranie z mobilu aplikáciou kdekoľvek na svete (brána s pohonom)

. elektro zámok

. prémiový zámok Locinox

. dodatkové diaľkové ovládače (brána s pohonom)

. otváranie kartou (brána s pohonom)

. otváranie čipom (brána s pohonom)

. otváranie šifrovým zámkom (brána s pohonom)

. montážna sada na existujúce betónové stĺpiky ( štandartne bez doplatku)

. dodávka bránky s kovovými stĺpikmi

 

Prečo naše bránky a brány ?

Bránky, brány ktoré dodávame sú konštrukčne riešené na intenzívne prevádzky. Všetky komponenty brán sú navrhnuté tak aby nekorodovali. Uvedieme príklad: bežne plnú vyplň vám zámočník navarí na rám a následne dá povrchovú úpravu. Naše brány sú riešené tak aby ani jedna časť kde by mohlo zatekať nebola bez povrchovej úpravy nedotýkal sa neošetrený kov kovu. Plná výplň u nami dodávaných brán bránok je daná na rám iba ako samostatná časť kde obidve časti ako konštrukcia a aj výplň majú v mieste dotyku povrchovú úpravu. Nami dodávané posuvné bránu sú z masívnych materiálov  a oproti iným dodávateľom majú certifikát CE. Tieto brány prešli skúšobnou v európskej únii a sú spôsobilé na prevádzku bez ohrozenia na živote. Nehrozí riziko že brána je zle nekonštruovaná a potom vám spadne a zraní niekoho z vašich blízkych.

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Cenovú ponuku vám vypracujeme úplne zdarma. Dostanete od nás navyše zdarma projekt kde je zakreslená situácia umiestnenie brány bránky a všetky doporučené prípravy pred osadeným.(veľkosť dier- základ pod bránu..)

 

mutfak dekorasyonu instagram resim indir