Vytlačiť

103cm Zelený Panel APOLLO 3D

00289

Celo-pozinkovaný a následne poplastovaný plotový panel APOLLO 3D vo farbe ral 6005 zelená.

Panel je výšky 103cm a šírky 250cm. Hrúbka vertikálneho a horizontálneho drôtu je 4,0 mm. Panel tejto výšky má 2 prelisy. Oká sú v rozmeroch 50x200mm, v mieste ohybu 50x50mm.

Panel sa vyznačuje vysokou kvalitou - najkvalitnejší na trhu.

Uvedená cena je za 1-ks plotového dielu rozmerov 250cm x 103cm.

 • Stav: Nový tovar

16,88 € s DPH

18,76 € s DPH

-10%

16,88 € za ks

Akčná cena do 9.8.2020

K stavbe oplotenia budete potrebovať ešte tieto produkty:

Na výber z troch typov kombinácií: 

 1. so stĺpikmi NEX zelený 48mm Príchytka k stĺpiku NEX  Náš tip
 2. so stĺpikmi TANGEL zelený 60x40mm Príchytka k stĺpiku TANGEL
 3. so stĺpikmi QUATRO zelený 60x60mm Príchytka k stĺpiku QUATRO  To najlepšie

K stavbe tohto oplotenia potrebujete len tieto tri produkty "plotový panel+stĺpik+úchytka".

Doporučená dĺžka stĺpika je 150cm  - pri výške plotového panela 103cm.

Doporučujeme pre výšku 103cm 2x úchytka na stĺpik.

Tento produkt je  zvarený a až následne celo-pozinkovaný  +  poplastovaný.

(Niektoré konkurenčné panely sú vyrobené z pozinkovaného drôtu a až následne zvarené viď. nižšie dôsledok. Takéto panely nemajú v mieste zvaru pozinkovanie.)

Obr.1 Konkurenčný panel z pozinkovaných drôtov v mieste zvaru bez pozinkovania! (Viac ako 50% takýchto panelov je predávaných na Slovensku.)

Obr.2 Ďalší trik konkurencie je rozmedzie. U nás garancia priemeru drôtu minimálne 4mm (niektoré konkurenčné panely 3,8 mm a menej).

neodporucame.jpg

Časté otázky:

Je možné dodať tento panel kratšieho alebo dlhšieho rozmeru ako 250cm?

Panel nie je možné dodať v inej dĺžke ako 250cm. Daný rozmer šírky 250cm je štandardný a výrobný CNC stroj nedokáže vyrobiť inú dĺžku.

Čo urobiť ak potrebujem kratší panel alebo posledné pole je kratšie ?

Panel sa dá skrátiť. Doporučujeme skrátiť pílkou na železo, chvostovou pílou alebo pákovými kliešťami. V okolí miesta rezu nedochádza k narušeniu poplastovania, rez je robený za "studena". Konce krajov môžete po skrátení zastreknúť  opravnými sprejmi. Skrátenie plotového panelu má len malý vplyv na životnosť. V mieste ukončenia vzniká plocha, ktorá nie je poplastovaná menšia ako 1/tisícina celkového poplastovania.

Ako pripojím panel k bránkovému stĺpiku ?

Pripojenie k bránkovému stĺpiku je možné rôznymi typmi úchytov, ktoré nájdete v sekcii: príslušenstvo > príchytky k plotovým panelom > príchytky k iným rozmerom profilov...

odkaz tu: www.ploty.sk/prichytka-panelu-k-inym-rozmerom-profilu-betonu-drevu-branke-/

Je možné panel použiť ako výplň medzi existujúce betónové polia alebo ako výplň na bránu?

Áno. Stretávame sa s tým, že zákazník použije plotový panel ako výplň medzi betónové polia alebo ako výplň na bránu. Úchytky máme  v sekcii : www.ploty.sk/prichytka-panelu-k-inym-rozmerom-profilu-betonu-drevu-branke-/

Čo urobiť ak už mám zabetónované stĺpiky a nie je dodržaná osová rozteč?  Aká by mala byť podľa montážneho návodu ?

Rok 2017 je rok inovácií pre Mplot,s.r.o. a preto sme do ponuky pridali spojky panelov, ktoré zvyšujú stabilitu spoju a tento problém s nestabilnými spojmi sme odstránili. Montáž sa prevádza spojkou panelov Msuper-apollo, ktorá spojí panel jednou skrutkou v horizontálnom aj vertikálnom smere. Uchytenie plotových panelov k okrúhlym stĺpikom priemeru 48mm je uchytkami nex pvc.

Odkaz na spojenie plotových panelov spojkou Msuper-apollo tu: www.ploty.sk/spojenie-plotovych-panelov-apollo-classic-gama/

Je vhodná krycia páska k tomuto typu plotového panelu ?

Len čiastočne, kryciu pásku je možné osadiť len do odsadených horizontálnych drôtov 20cm (tam kde je rovný panel). Tam kde je  prelis  (vypuklina, 3d) nie je možné osadiť kryciu pásku. Ani páska menšej šírky neprekryje zhyb. Preto sme do ponuky nepridali užšie pásky. Páska by sa v zhybe uberala do vodorovnej pozície a nevytvárala by prekrytie.

Viete dodať plotové panely aj inej farby ?

Plotové panely máme skladom štandartné farby "zelená ral 6005" -  "antracit ral 7016" - a  "žiarovo pozinkované". Iné farebné odtiene sú na vyžiadanie. Pri projektoch viac ako 50ks plotových dielov vieme ponúknuť výhodnú cenu blížiacu sa k našej akciovej cene za štandartný odtieň. Farebný odtieň vieme dodať v akejkoľvek farbe zo vzorkovníku ral.

Na internete u konkurencie sú iné názvy tohto typu panelu a iné ceny. Je tento produkt identický ?

Plotové panely majú rôznych výrobcov a tým aj iné obchodné názvy, je dôležité si všimnúť výšku a priemer drôtu (horizontálne a vertikálne). Ak sa tieto dva údaje zhodujú tak na 99 % ide o identický tovar vzhľadovo. Tieto produkty by mali spĺňať minimálne to, čo je vyššie garantované u nás ( pozinkovanie a hrúbka drôtu ).

Nejaké rady ?

Plotový panel je najsilnejší v najslabšom mieste. Ak bude horizontálny drôt 4mm a vertikálny napríklad 3mm tak je to hybrid 3 mm panelu. Panel plotu pridá len minimálnu stabilitu. Deklarovanú hrúbku tak ako uvádza predajca si premerajte. Máte právo tento tovar neprevziať alebo vrátiť aj s prepravnými nákladmi ak nespĺňa parametre ako Vám boli uvedené pri predaji. (Napr. uvedená hrúbka 4mm ale reálna menej ako 4mm).

Plotový panel kúpim radšej od slovenského výrobcu ?

V segmente plotových panelov sa pohybujeme 15 rokov a vieme vám garantovať, že výroba plotových panelov nie je nikde na Slovensku zavedená . Každý jeden plotový panel predaný na Slovensku je vyrobený mimo územia Slovenska. Je predaný ako produkt niektorej výrobnej fabriky mimo Slovenska.

Akú rozteč stĺpikov dodržať ?

Závisí od vami zvoleného typu úchytky panelu k stĺpiku (dizajnovo ktorá sa vám viac páči). Pri výbere úchytky je v popise úchytky napísaná akú rozteč stĺpikov treba dodržať osovo (stred a stred stĺpika).

 • Typ Plotové dielce
 • Farba Zelená
 • Povrchová úprava Pozink + Pvc
 • Dĺžka 250 cm
 • Prevedenie S prelisom
 • Priemer drôtu 4-4 mm
 • Výška 103cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Antalya escort