Vytlačiť

173cm Antracit Panel APOLLO 3D

Znížená cena 173cm Antracit Panel APOLLO 3D Prezrieť

00962

Celo-pozinkovaný a následne poplastovaný plotový panel APOLLO 3D vo farbe ral 7016 antracit.

Panel je výšky 173cm a šírky 250cm.  Hrúbka vertikálneho a horizontálneho drôtu je 4,0 mm. Panel tejto výšky má 3 prelisy. Oká sú v rozmeroch 50x200mm, v mieste ohybu 50x50mm.

Panel sa vyznačuje vysokou kvalitou - najkvalitnejší na trhu.

Uvedená cena je za 1-ks plotového dielu rozmerov 250cm x 173cm.

 • Stav: Nový tovar

Skladom

26,24 € s DPH

29,15 € s DPH

-10%

26,24 € za ks

Akčná cena do 29.11.2020

K stavbe oplotenia budete potrebovať ešte tieto produkty:

Na výber z troch typov kombínácií: 

 1. so stĺpikmi NEX antracit 48mm Príchytka k stĺpiku NEX  Náš tip
 2. so stĺpikmi TANGEL antracit 60x40mm Príchytka k stĺpiku TANGEL
 3. so stĺpikmi QUATRO antracit 60x60mm Príchytka k stĺpiku QUATRO  To najlepšie

K stavbe tohto oplotenia potrebujete len tieto tri produkty "plotový panel+stĺpik+úchytka"

Doporučená dĺžka stĺpika je 240cm  - pri výške plotového panela 173cm

Doporučujeme pre výšku 173cm 3x poprípade 4x úchytka na stĺpik

Tento produkt je  zvarený a až následne celo-pozinkovaný  +  poplastovaný.

(Niektoré konkurenčné panely sú vyrobené z pozinkovaného drôtu následne zvarené viď nižšie dôsledok. Takéto panely nemajú v mieste zvaru pozinkovanie)

Obr.1 Konkurenčný panel z pozinkovaných drôtov v mieste zvaru bez pozinkovania! (viac ako 50% takýchto panelov je predávaných na slovensku.)

Obr.2 Ďalší trik konkurencie je rozmedzie u nás garancia priemeru drôtu minimálne 4mm (niektoré konkurenčné panely 3,8 mm a menej)

neodporucame.jpg

Časté otázky:

Je možné dodať tento panel kratšieho alebo dlhšieho rozmeru ako 250cm?

Panel nieje možné dodať v inej dĺžke ako 250cm daný rozmer šírky 250cm je štandartný a výrobný CNC stroj nedokáže vyrobiť inú dĺžku.

Čo urobiť ak potrebujem kratší panel alebo posledné pole je kratšie ?

Panel sa dá skrátiť doporučujeme skrátenie urobiť pílkou na železo, chvostovou pílou alebo pákovými klieštami. V okolí miesta rezu nedochádza k narušeniu poplastovania rez je robený za "studena". Konce krajov po skrátení môžte zastreknúť s opravnými sprejmi. Skrátenie plotového panelu má len malý vplyv na životnosť. V mieste ukončenia vzniká plocha ktorá, nieje poplastovaná menšia ako 1/tisícina celkového poplastovania.

Ako pripojím panel k bránkovému stĺpiku ?

Pripojeniu k bránkovému stĺpiku je možné rôznymi typmi úchytov tie nájdete v sekcii: príslušenstvo > príchytky k plotovým panelom > príchytky k iným rozmerom profilov...

odkaz tu: www.ploty.sk/prichytka-panelu-k-inym-rozmerom-profilu-betonu-drevu-branke-/

Je možné panel použiť medzi existujúce betónové polia ako výplň alebo výplň na bránu?

Áno stretávame sa že zákazník použije plotový panel ako výplň medzi betónové polia alebo ako výplň na bránu.Úchytky máme v ponuke v sekcii : www.ploty.sk/prichytka-panelu-k-inym-rozmerom-profilu-betonu-drevu-branke-/

Čo urobiť ak už mám zabetónované stĺpiky a nieje dodržaná osová rozteč ako by mala byť podľa montážného návodu ?

Rok 2017 je rok inovácií pre Mplot,s.r.o. a preto sme do ponuky pridali spojky panelov ktoré zvyšujú stabilitu spoju a tento problém s nestabilnými spojmi sme odstránili. Montáž sa prevádza spojkou panelov Msuper-apollo ktorá spojí panel jednou skrutkou v horizontálnom aj vertikálnom smere. Uchytenie plotových panelov k okrúhlym stĺpikom priemeru 48mm  je s uchytkami nex pvc

Odkaz na spojenie plotových panelov spojkou Msuper-apollo tu: www.ploty.sk/spojenie-plotovych-panelov-apollo-classic-gama/

Je vhodná krycia páska k tomuto typu plotového panelu ?

Len čiastočne, kryciu pásku je možné osadiť len do odsadených horizontálnych drôtov 20cm (tam kde je rovný panel). Tam kde je  prelis  (vypuklina, 3d) nieje možné osadiť kryciu pásku. Ani páska menšej šírky neprekryje zhyb preto sme do ponuky nepridali užšie pásky. Tým že je zhyb sa páska uberá do vodorovnej pozície a nevytvára prekrytie.

Viete dodať plotové panely aj inej farby ?

Plotové panely máme skladom štandartné farby "zelená ral 6005" -  "antracit ral 7016" - a  "žiarovo pozinkované". Iné farebné odtiene sú na vyžiadanie cena týchto panelov je o niečo drahšia nakoľko sa jedná o neštandartnú farbu. Pri projektoch viac ako 50ks plotových dielov vieme ponúknuť výhodnú cenu blížiacu sa k našej akciovej cene za štandartný odtieň. Farebný odtieň vieme dodať v akejkoľvek farbe so vzorkovníku ral.

Na internete u konkurencie sú iné názvy tohto typu panelu a iné ceny ale je tento produkt identický ?

Plotové panely majú rôznych výrobcov a tým aj iné obchodné názvy, je dôležité si všimnúť výšku a priemer drôtu (horizontálne a vertikálne) ak sa tieto dva údaje zhodujú tak na 99 % ide o identický tovar vzhľadovo. Tieto produkty by mali spĺnať minimálne to čo je vyššie garantované u nás ( pozinkovanie a hrúbka drôtu ). Inak je to to isté.

Nejaké rady ?

Plotový panel je najsilnejší v najslabšom mieste tak ak bude horizontálny drôt 4mm a vertikálny napríklad 3mm tak je to hybrid 3 mm panelu. Panelu plotu pridá len minimálnu stabilitu to že je v jednom smere je drôt pevnejší.  Deklarovanú hrúbku tak ako uvádza predajca si premerajte máte právo tento tovar neprevziať alebo vrátiť aj s prepravnými  nákladmi ak nespĺňa uvedené parametre ako Vám boli uvedené pri predaji. (Hrúbka drôtu pri plotovom diely má menej ako 4mm- prezentované pri kúpe produktu je uvedený drôt 4mm)

Plotový panel kúpim radšej od slovenského výrobcu ?

V segmente plotových panelov sa pohybujeme 15 rokov a vieme vám garantovať že výroba plotových panelov nieje nikde na slovensku zavedená . Každý jeden plotový panel predaný na Slovensku je vyrobený mimo územia Slovenska a je predaný ako produkt niektorej výrobnej fabriky mimo slovenska. Neexistuje tu výrobná linka na Slovensku panel označený ako výrobok slovenskej firmy je najväčšia hlúposť ktorej neverte.

Akú rozteč stĺpikov dodržať ?

Rozteč stĺpikov osovo je podľa vami zvoleného typu úchytky panelu k stĺpiku (dizajnovo ktorá sa vám viac páči) Pri výbere úchytky je v popise úchytky napísaná akú rozteč stĺpikov treba dodržať osovo (stred a stred stĺpika).

 • Typ Plotové dielce
 • Farba Antracit
 • Povrchová úprava Pozink + Pvc
 • Dĺžka 250 cm
 • Prevedenie S prelisom
 • Priemer drôtu 4-4 mm
 • Výška 173cm

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Antalya escort